BEZREGISTRU.info

Půjčky bez nahlížení do registru - přehledný seznam půjček

BLOG INZERCE PŘEHLED PŮJČEK
Přidejte si nás na Facebook    

Bezregistru.info - ty pravé půjčky pro Vás

PŮJČKA VITACREDIT

Nebankovní půjčka VitaCredit

V dnešním díle seriálu si představíme další společnost zabývající se nebankovními úvěry. Jedná se o společnost VitaCredit. Nabízí rychlé vyřízení a žádné skryté poplatky.


»»» O půjčku od společnosti VitaCredit si můžete zažádat zde.«««

Společnost VitaCredit nabízí mimo jiné i vyplacení exekucí, dražeb a oddlužení nemovitostí. Pomáhá i vysoce zadluženým klientům a garantuje rychlé vyřízení. VitaCredit se zabývá především úvěry ručené nemovitostí. Nemovitost však ale nemusí patřit Vám - lze ručit nemovitostí třetí osoby - například někoho blízkého. Nemusí se dokonce jednat ani o rodinný dům či byt, v daným případech lze ručit například i garáží apod. Pokud jste ve fázi, kdy je na Vaši nemovitost vedena exekuce, či dokonce několik exekucí - může Vám být tato společnost velmi nápomocná.

Dalším produktem z pole nebankovních úvěrů je konsolidace půjček, nebo-li sjednocení více půjček do jedné. Dobu splácení si můžete určit sami, a to v rozmezí 1 - 10 let, v případě úvěru nad 300.000,- lze poté splátky rozložit až na 15 let.

Nebankovní půjčky a půjčky bez registru

A teď pár příkladů. U produktu "úvěr ručený nemovitostí" si můžete půjčit např. 500.000,- Kč již od 9.444,- Kč měsíčně. U produktu "úvěr ručený nemovitostí PLUS" lze využít bezúčelový úvěr se splátkou jistiny po 6 nebo 12 měsících - prvních pět měsíců platíte pouze úroky, jistinu poté zaplatíte až v poslední splátce.

U této společnosti si může o nebankovní půjčku zažádat jednoduše každý. Pokud nemáte možnost ručit vlastní nemovitostí, můžete ručit nemovitostí blízké osoby (např. příbuzného).

»»» Kontaktní formulář naleznete zde. ««« ǀ   O NÁS  ǀ   LINKBUILDING  ǀ   PARTNEŘI WEBU
o nás link building nebankovní půjčky a půjčky ihned
kontaktWebs4you.cz - tvorba internetových stránek ǀ  Nebankovní půjčky a půjčky ihned ǀ  optimalizace PageRank.cz ǀ  Instalatérství Praha 4 ǀ  www.icondrawer.com ǀ