BEZREGISTRU.info

Půjčky bez nahlížení do registru - přehledný seznam půjček

BLOG INZERCE PŘEHLED PŮJČEK
Přidejte si nás na Facebook    

Bezregistru.info - ty pravé půjčky pro Vás

PŮJČKA PROFI CREDIT

Nebankovní půjčka Profi Credit

Připravili jsme pro Vás seriál článků, kde si vezmeme pod lupu jednotlivé poskytovatele nebankovních půjček. Jako prvního z nich si dnes přiblížíme společnost Profi Credit.


O půjčku od společnosti Profi Credit si můžete zažádat zde.

Společnost Profi Credit spadá pod nadnárodní společnost Profireal Group. Zabývá se především nebankovními půjčkami a úvěry. V České Republice byla společnost Profi Credit založena pod názvem Profireal již v roce 1994. Nejoblíbenějším produktem od společnosti Profi Credit je zaměstnanecký úvěr. Lidé si mohou půjčit od 10.000,- do 166.000,- a potřebují k tomu opravdu málo - pravidelný měsíční příjem, věk od 18 let a trvalý pobyt na území ČR.

Můžete si ale také zažádat o tak zvanou rychlou půjčku - Úvěr 4999,- Kč. Ta se hodí především ve chvílích, kdy Vám schází pár stovek/tisíc do výplaty.

Společnost Profi Credit se ale také zaměřuje na podnikatelské úvěry. Ve svém portfoliu v této oblasti nabízí 3 produkty - Startovací úvěr, Překlenovací úvěr, Účelový úvěr. Startovací úvěr, jak již název napovídá, slouží na "rozjetí" Vašeho podnikání. Půjčit si můžete od 30 do 100 tisíc, a to na 12 až 36 měsíců. Předností tohoto úvěru je bezesporu fakt, že není ověřován příjem žadatele, nemusí mít žádnou podnikatelskou historii a nemusí ani dokazovat účel úvěru.

Dalším podnikatelským produktem je Překlenovací úvěr, kdy lze žádat o úvěr ve výši 30 až 150 tisíc, a to na dobu 1 až 11 měsíců. O úvěr můžete zažádat i v případě, že nejste momentálně v zisku.

Posledním podnikatelským nebankovním úvěrem je Účelový úvěr, kde můžete zažádat až o 300.000,- Kč. Společnost v tomto případě posuzuje Váš obrat, nikoliv příjem a nabízí možnost předčasného splacení úvěru a bezplatného odkladu splátek.

U této společnosti si může o nebankovní půjčku zažádat jednoduše každý. Kontaktní formulář naleznete zde.

Zdroj: www.proficredit.cz ǀ   O NÁS  ǀ   LINKBUILDING  ǀ   PARTNEŘI WEBU
o nás link building nebankovní půjčky a půjčky ihned
kontaktWebs4you.cz - tvorba internetových stránek ǀ  Nebankovní půjčky a půjčky ihned ǀ  optimalizace PageRank.cz ǀ  Instalatérství Praha 4 ǀ  www.icondrawer.com ǀ